Tajemnice udanego seksu

Życie codzienne coraz bardziej nas przytłacza, niezależnie od płci i wieku. Wszyscy też pragniemy miłości oraz kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem. Seks ma zbawienny wpływ na naszą duszę i ciało. Zaś chwile uniesienia pozwalają nam zapomnieć o szarej rzeczywistości. Jednak nie wszyscy mają odwagę przyznać się, iż tylko marzą o udanym seksie. Co zrobić, aby nasze życie seksualne było bardziej udane i przynosiło nam wiele satysfakcji. Tak niewiele pragniemy, a czasami wystarczy tylko rozmowa i miły nastrój.

Szczera rozmowa

Poprzez szczerą rozmowę możemy osiągnąć bardzo dużo. Nasz partner, nie potrafi nam czytać w myślach. Więc, tylko od nas samych zależy to, czego oczekujemy od drugiej osoby. Pamiętajmy jednak, iż sprawy seksu są to bardzo delikatne tematy. Musimy określić nasze oczekiwania w sposób taktowny i właściwy, aby nie zrazić do siebie partnera. Należy również wysłuchać drugiej strony, jakie są jej oczekiwania w stosunku do nas. Podczas rozmowy, bardzo często zwracamy uwagę na barwę i ton głosu naszego rozmówcy.  Decyduje to w dużej mierze, czy będziemy chcieli z naszym partnerem spędzić upojne chwile. 

Odpowiedni nastrój

Spontaniczny seks to fantastyczna sprawa. Nie musimy koniecznie czekać do wieczora. Chwile rozkoszy, przyniosą nam również zbliżenia w trakcie dnia. Tak naprawdę możemy robić to wszędzie. Pod warunkiem, że chcemy tego wspólnie. Jeśli w ciągu dnia jesteśmy bardzo zabiegani, to koniecznie należy zachęcić drugą osobę, poprzez odpowiedni nastrój wieczorem. Czasami wystarczy tylko muzyka oraz wino, a czasami tylko drobny gest. Uwodzenie partnera, to początek gry wstępnej. Natomiast celem gry wstępnej jest wzbudzenie pożądania do osoby, którą pragniemy. Niekiedy, musimy się bardzo napracować oraz przygotować, kupić bieliznę lub inne gadżety erotyczne. Pamiętajmy, że nie ma recepty na udane życie seksualne. Jednak, na pewno zależy to od tego, z kim będziemy to robić. Musimy być tego pewni, iż jest to, ta jedna, jedyna upragniona przez nas osoba. 

5/5 - (1)