Sex na pierwszej randce – plusy i minusy

Randkowanie jest czymś, co praktykuje wiele osób. Część z nich szuka idealnego partnera, a pozostali chcą się dobrze bawić w towarzystwie potencjalnych kochanków. Seks na pierwszej randce, wbrew pozorom, zdarza się bardzo często. Dla wielu jest to powód do wstydu, dla innych do dumy. Jakie są plusy i minusy zbliżeń erotycznych na pierwszej randce?

Dlaczego warto uprawiać seks na pierwszej randce?

Seks na pierwszej randce to dla wielu osób bardzo kontrowersyjny temat. Jednak powiedzmy sobie prawdę w oczy — fizyczność niesamowicie zbliża ludzi. Jeśli dwie osoby już na pierwszej randce czują do siebie pociąg i chcą kontaktu fizycznego — nie ma w tym zupełnie nic złego!

Seks na spotkaniu często wychodzi spontanicznie i bez planowania. Jednak wiele osób umawia się na sex bez zobowiązań. Taka forma randkowania jest jak najbardziej w porządku, jeśli każda strona wyraża chęci na kontakt erotyczny. Wiele osób bawi się w ten sposób. Takie spotkania są w stanie zaspokoić pożądanie, a także zbliżyć się wzajemnie z drugą osobą. 

Nie da się ukryć, że spotkania na sex bywają zaskakujące. Osoby umawiające się ze sobą, zazwyczaj nie wiedzą za dużo o swoich upodobaniach. Taki seks może być naprawdę ciekawy!

Czy seks na pierwszej randce jest dla każdego?

Na początek warto poruszyć ważną kwestię. Spotkania na sex są dobrą zabawą, jednak trzeba pamiętać o zabezpieczaniu się. To ochrona przed nieplanowaną ciążą, ale przede wszystkim przed różnego rodzaju chorobami. 

Seks na pierwszej randce jest dla tych, którzy wyrażają takie chęci. Jednak osoby, które nastawiają się na dłuższą relację, często są zniesmaczone tak szybkim obrotem spraw. Najczęściej kobiety po seksie na pierwszej randce czują się traktowane przedmiotowo. Jednak nie każde zbliżenie jest tylko zbliżeniem erotycznym. Czasami z takich zabaw wychodzą długie i poważne relacje.

Nieśmiałe osoby często nie są gotowe tak szybko na seks. Czasami ludzie potrzebują czasu, aby oswoić się z towarzystwem oraz obecnością drugiej osoby, a dopiero później wyrażają chęci na kontakt seksualny. To również jest jak najlepszą opcją. Nie każdy już na pierwszej randce czuje się na tyle komfortowo, aby iść z kimś do łóżka. 

Randkowanie bywa pełne emocji. Jeśli podczas spotkania parę najdzie ochota na seks, warto z tej opcji skorzystać. To nic złego, a może sprawić przyjemność każdej ze stron. Zbliżenia erotyczne bywają skutecznym sposobem na pogłębienie relacji i lepsze poznanie się. Jednak należy pamiętać, że nie warto robić niczego wbrew sobie.

Źródło: https://okiemfaceta.com.pl

5/5 - (1)