Męski kompleks – jak sobie z nim radzić?

Do jednego z najczęstszych kompleksów wśród mężczyzn należy niezadowolenie z wielkości swojego penisa. Tak wynika z najnowszej ankiety przeprowadzonej na najlepszym portalu z sex randkami sexklasa.net. Na szczęście na rynku można znaleźć obecnie mnóstwo rozwiązań, które mogą pomóc uporać się z tym wstydliwym problemem. Co więcej, nie zawsze konieczne jest korzystanie z pomocy chirurga lub wykonywać zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. Zdecydowana większość mężczyzn korzysta z prostej i co najważniejsze dyskretnej metody. Są nią preparaty powiększające penisa. W tym artykule opowiemy o różnych i rodzajach oraz o tym, jak należy je stosować. 

Rodzaje środków zwiększających penisa

Dostępne są różne sposoby, które mogą pomóc rozwiązać problem wielkości penisa. Możemy je podzielić na kilka grup:

  • Hormonalne — zawierają dawki hormonów lub zwiększają ich produkcję przez organizm. Suplementy na powiększanie penisa przyjmuje się tylko pod okiem lekarza, ponieważ mają najszerszą listę przeciwwskazań. W czasie stymulacji produkcji testosteronu istnieje ryzyko rozregulowania hormonów, dlatego zawsze należy oddać wcześniej krew do laboratorium.
  • BAA, czyli organiczne. Tabletki składają się ze składników pochodzenia naturalnego i są reklamowane jako suplementy diety. Nie dają wyraźnego efektu wzrostu, ale przy długotrwałym stosowaniu można zauważyć efekty. Ich podstawową zaletą jest fakt, że dostępne są bez recepty. 
  • Kompleksy witaminowe — uzupełniają niedobory składników odżywczych w organizmie. Mogą zwiększyć przepływ krwi w penisie i spermatogenezę, dzięki czemu będzie on sprawiał wrażenie większego.
  • Antykoagulanty — służą do zwiększenia krążenia krwi w miednicy. Rozszerzają naczynia krwionośne i normalizują krążenie krwi. Przywrócenie prawidłowego przepływu krwi stymuluje wzrost penisa.

W celu zwiększenia skuteczności środków z naturalnym składem, zaleca się połączenie go z maścią lub kremem powiększającym prącie.

Dlaczego mężczyźni chętnie wybierają terapię suplementami?

  • usprawnienie działania układu rozrodczego
  • zawartość afrodyzjaków, które wzmacniają libido
  • zapobieganie przedwczesnemu wytryskowi
  • poprawienie się przepływu krwi w narządach płciowych
  • stymulacja potencji

Zdarza się, że lekarze przepisują suplementy na powiększanie penisa, w celu rozwiązania problemu z jakością życia seksualnego, powiększenie penisa pod działaniem leku jest miłym dodatkiem. Natomiast jeśli chodzi o leki dostępne bez recepty, możemy zalecić wybieranie jedynie preparaty ziołowe. Na ich efekty należy trochę poczekać, ale są znacznie bezpieczniejsze i występuje mniejsze ryzyko skutków ubocznych. Dostępne są one w różnej formie: tabletek, kapsułek lub proszków. 

Czy to działa? Podsumowanie

Prawie wszystkie tego typu środki oddziałują na krążenie krwi w narządzie. Daje to efekt tymczasowy, ponieważ w stanie wzwodu penis wydaje się większy za sprawą składników aktywnych. Realny widoczny wzrost niestety nie jest fizycznie możliwy. Suplementy na powiększanie penisa będą skuteczne, jeśli używamy kilku narzędzi jednocześnie, łącznie ze specjalnymi ćwiczeniami.

5/5 - (1)